O nas

Jesteśmy dystrybutorem jednego z największych producentów mebli i elementów dekoracji użytkowej na świecie - BLACK RED WHITE. 

W naszej ofercie znajdziecie również meble innych polskich producentów, m.in. FORTE, Bog-Fran i mebelbos.
Naszą ambicją jest sprostać marzeniom o pięknych wnętrzach. Nasi projektanci stawiają sobie za cel, by produkty Black Red White trafiały do domów i mieszkań o przeróżnych powierzchniach i charakterach, do domów przedstawicieli różnych środowisk i zawodów, do ludzi w każdym wieku. Konsekwentna realizacja tych założeń sprawia, że produkujemy najchętniej kupowane meble w Polsce. MEBLE WSZYSTKICH POKOLEŃ 

Salony meblowe Meble BRW posiadają pełną ofertę mebli producenta. Gwarantujemy szybkie terminy realizacji oraz dostawę pod wskazany adres. Prezentacja oferty w salonie z licznymi aranżacjami ułatwi wybór wymarzonych mebli. U nas kupią Państwo meble systemowe, meble biurowe, sypialniane i kuchenne. Wykonujemy także kuchnie na wymiar a działamy w Rybniku, okolicach. Nasza sieć to także salony w Żorach, Raciborzu, Opolu, Kędzierzynie-Koźlu i Głubczycach.

Meble systemowe

Fabryka mebli BRW słynie z produkcji wysokiej jakości, nowoczesnych mebli systemowych. Bogata oferta pozwala dobrać system w zależności od przeznaczenia jaki preferencji stylistycznych. Znajdą u nas Państwo zarówno nowoczesne, minimalistyczne meble jak również stylowe, wyszukane wzornictwo do salonów, pokoi dziennych i jadalni. 

Meble sypialniane

To odrębny dział w ofercie producenta. Różnorodny design i dostępne kolory pozwolą Państwo zaaranżować sypialnię swoich marzeń. 

Kuchnie na wymiar

Wysoka jakość, modułowość, różnorodność formy i kolorystyki pozwala skomponować wystrój wygodnej i praktycznej kuchni. W ofercie naszego salonu mogą Państwo znaleźć także usługi kuchni na wymiar. W Rybniku, Kędzierzynie-Koźlu i innych miejscowościach mogą Państwo liczyć na kompleksową obsługę. 

Meble tapicerowane

Bez nich nie ma mowy o wypoczynku. Meble tapicerowane do pokoju dziennego, telewizyjnego czy też dziecięcego stanowią istotny element naszej oferty. Bogaty wybór stylistyki pozwoli znaleźć Państwu coś idealnego dla siebie. 


Pełna oferta producenta na stronie BRW.pl oraz FORTE, mebelbos, Bog-Fran

Salony sieci DOM znajdziesz w następujących miastach:  Głubczyce, Kędzierzyn-Koźle, Opole, Racibórz, Rybnik, Żory.

Masz pytania - napisz do nas na biuro@meblebrw.pl

chcesz być na bieżąco - polub nas na facebooku - mebleBRW 

DOM Sp. z o.o.

ul. Koszykowa 23

47-224 Kędzierzyn - Koźle

NIP: 749-19-89-000
KRS 0000247692
Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy KRS Kapitał Zakładowy: 50.000,- zł Kapitał Wpłacony: 50.000,- zł